Praha

Vstupenky na atrakce, výlety a prohlídky v Praze. Zde si můžete snadno a bezpečně zakoupit vstupenky na okružní jízdy a prohlídky v Praze, jděte se podívat na slavnou Laterny magiky a Black Light Theatre, bavte se v Praze v noci, Tast velkého českého piva nebo využít na Prahu ze Segway.

Nejoblíbenější
Setřídit podle
A - Z
Cena
Doporučujeme
Black Light Theatre

Black Light Theatre

Černé divadlo je opravdu tradiční české a Praha divadelní styl. Kupte si vstupenky na černého divadla v Praze zde, a vychutnejte si velmi speciální událost!

Od 575 Kč
Prague Dinner Cruise

Prague Dinner Cruise

Vychutnejte si lahodnou večeři plavbu v Praze, když vidíte pražské mnoho památek osvětlené v noci. Kupte si vstupenky na pražské Dinner Cruise zde!

Od 747 Kč
City Cruise Prague

City Cruise Prague

Město Cruise v Praze po dobu jedné hodiny, je to skvělý způsob, jak poznat Prahu z řeky. Kupte si vstupenky na toto město Cruise v Praze zde!

Od 207 Kč
Prague Lunch Cruise

Prague Lunch Cruise

Tento 2-hodinový oběd Cruise v Praze je nejlepší způsob, jak vidět krásnou Prahu z řeky, zatímco si můžete vychutnat dobrý oběd na palubě. Rezervujte si vstupenky zde!

Od 563 Kč
Don Giovanni – Marionette Theatre

Don Giovanni – Marionette Theatre

Don Giovanni v loutkovém divadle v Praze je skutečný Praha Speciální. Kupte si vstupenky na Dona Giovanniho - divadlo marionet v Praze zde!

Od 563 Kč
Terezin Concentration Camp

Terezin Concentration Camp

Kupte si vstupenky na naši plnou Komentovaná prohlídka Terezín (Theresienstadt) zde. Terezín (Theresienstadt) byl proslulý 2. světové války koncentrační tábor mimo Prahu!

Od 1263 Kč
Prague City Bike Tour

Prague City Bike Tour

Prague City Bike Tour není jen zábavný způsob, jak to udělat prohlídka je také velmi zajímavý způsob, jak si pražské mnoho památek. Vstupenky na Prague City Bike Tour ZDE!

Od 590 Kč
Prague Brewery Tour

Prague Brewery Tour

Praha Brewery Tour je nejlepší tour pivo v celé České republice. Kupte si vstupenky na Praze Prohlídka pivovaru zde a ochutnat proslulé české pivo!

Od 1200 Kč
Grand City Tour of Prague

Grand City Tour of Prague

Naše Velká okružní jízda Prahou je nejlepší a nejpohodlnější způsob, jak vidět nejvíce v Praze. Kupte si vstupenky na Grand City Tour v Praze zde!

Od 804 Kč
České