Praha

Vstupenky na atrakce, výlety a prohlídky v Praze. Zde si můžete snadno a bezpečně zakoupit vstupenky na okružní jízdy a prohlídky v Praze, jděte se podívat na slavnou Laterny magiky a Black Light Theatre, bavte se v Praze v noci, Tast velkého českého piva nebo využít na Prahu ze Segway.

Nejoblíbenějších
Setřídit podle
A - Z
Cena
Doporučujeme
Don Giovanni – Marionette Theatre

Don Giovanni – Marionette Theatre

Don Giovanni v loutkovém divadle v Praze je skutečný Praha Speciální. Kupte si vstupenky na Dona Giovanniho - divadlo marionet v Praze zde!

Od 576 Kč
Black Light Theatre

Black Light Theatre

Černé divadlo je opravdu tradiční české a Praha divadelní styl. Kupte si vstupenky na černého divadla v Praze zde, a vychutnejte si velmi speciální událost!

Od 587 Kč
City Cruise Prague

City Cruise Prague

Město Cruise v Praze po dobu jedné hodiny, je to skvělý způsob, jak poznat Prahu z řeky. Kupte si vstupenky na toto město Cruise v Praze zde!

Od 212 Kč
Terezin Concentration Camp

Terezin Concentration Camp

Kupte si vstupenky na naši plnou Komentovaná prohlídka Terezín (Theresienstadt) zde. Terezín (Theresienstadt) byl proslulý 2. světové války koncentrační tábor mimo Prahu!

Od 1291 Kč
Prague Dinner Cruise

Prague Dinner Cruise

Vychutnejte si lahodnou večeři plavbu v Praze, když vidíte pražské mnoho památek osvětlené v noci. Kupte si vstupenky na pražské Dinner Cruise zde!

Od 763 Kč
Jewish Prague

Jewish Prague

Židovská Praha Tour je s průvodcem přes zajímavé a autentické židovské čtvrti v Praze vč. Starý židovský hřbitov. Kupte si vstupenky zde!

Od 998 Kč
Golden City Tour of Prague

Golden City Tour of Prague

Objevte celou Prahu pěšky, autobusem a lodí snadno a chytrý způsob! Kupte si vstupenky na Golden City Tour v Praze zde!

Od 1057 Kč
Prague City Bike Tour

Prague City Bike Tour

Prague City Bike Tour není jen zábavný způsob, jak to udělat prohlídka je také velmi zajímavý způsob, jak si pražské mnoho památek. Vstupenky na Prague City Bike Tour ZDE!

Od 590 Kč
České