Vyhledat vstupenky

O společnosti Ticmate

Plně akreditovaný zdroj vstupenek!

Ticmate je místem pro ty, kdo chtějí, aby jejich příští cesta byla nezapomenutelným zážitkem.

Ticmate je švédská společnost, která má bohatou nabídku lístků na celosvětové zážitky, jako jsou poznávací zájezdy, turistické atrakce, doprava, muzikály, představení, fotbal a mnoho dalších!

Společnost Ticmate působí ve 40 zemích na šesti kontinentech a prodává vstupenky na události ve městech po celém světě, od Dubaje na východě až po San Fransico na západě.
Kam se chystáte příště? Najděte a zarezervujte si lístky pro své zážitky na portále Ticmate!

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Schönbrunn Palace: Evening Packages

4.3 (29)
Od Kč 1987
Večer na zámku Schönbrunn ve Vídni je nezapomenutelný. Kombinovat své Zámek Schönbrunn Vídeň prohlídka města lístek s dobrou večeři v Café-Restaurant Residenz nebo koncert s orchestrem na zámku Schönbrunn Oranžerie!

Večer na zámku Schönbrunn je nejlepší způsob, jak zkombinovat, jak budete trávit večer v této velmi slavné a krásné rokokového paláce z doby kolem roku 1640.

Balení 1: Večeře a koncert:
V 18:30 večeře se podávají v Café-Restaurant Residenz, který se nachází v bývalém zámku Schönbrunn kuchyně. Tato budova, která se nachází v tzv. Ehrenhof, je přilehlé k hlavnímu vchodu do paláce. Zde na vás čeká elegantní tříchodová večeře při svíčkách (nápoje nejsou vč. V ceně). Během léta, bude večeře se podává v útulné venkovní jídelní kout.
V 20:30 (dveře otevřené v 20:00) Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Balíček 2: Palace Tour a koncert:
Císařovna Marie Terezie ocenila jedinečnou atmosféru zámku Schönbrunn, a proto je její letní sídlo. Císař František Josef I. je řekl, aby měl zvláštní zálibu v honosné paláce a přilehlého parku. Tento výlet vás zavede zpět do dob dávno minulých! Audio průvodce bude provázet jednotlivé hosty na jejich prohlídce soukromých komnat a reprezentačních prostorách zámku Schönbrunn. (Během zimních měsíců, doporučujeme, aby jednotliví hosté začít audioguide Palace turné nejpozději do 16:00 Během léta, prosím, začněte prohlídku nejpozději do 17:00.)

V 20:30 (dveře otevřené v 20:00) Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Balíček 3: Palace Tour, večeře a koncert:
Císařovna Marie Terezie ocenila jedinečnou atmosféru zámku Schönbrunn, a proto je její letní sídlo. Císař František Josef I. je řekl, aby měl zvláštní zálibu v honosné paláce a přilehlého parku. Tento výlet vás zavede zpět do dob dávno minulých! Audio průvodce bude provázet jednotlivé hosty na jejich prohlídce soukromých komnat a reprezentačních prostorách zámku Schönbrunn. (Během zimních měsíců, doporučujeme, aby jednotliví hosté začít audioguide Palace turné nejpozději do 15:30. Během léta, prosím, začněte prohlídku nejpozději do 15:30.)
V 18:30: bude Večeře se podává v Café-Restaurant Residenz, který se nachází v bývalém zámku Schönbrunn kuchyně. Tato budova, která se nachází v tzv. Ehrenhof, je přilehlé k hlavnímu vchodu do paláce. Zde na vás čeká elegantní tříchodová večeře při svíčkách (nápoje nejsou vč. V ceně). Během léta, bude večeře se podává v útulné venkovní jídelní kout.
V 20:30 (dveře otevřené v 20:00): Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Najdete zámku Schönbrunn Oranžerie plán sedací zde . Můžete si vybrat mezi čtyři kategorie vstupenek: VIP, A, B og C, s odkazem na přední, střední a zadní části hlediště, resp.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte své e-jízdenky přes e-mail. Prosím, vytiskněte si lístek a přinést s sebou do Oranžerie, kde budete muset vyměnit, aby vaše vstupenky. Můžete si vyměňovat své e-jízdenky od 09:00 pouze na rezervované datum vaší cesty.
- Koncert délka vč. přestávka je 1 ½ -2 hodiny, a končí přibližně 22:15.
- Během koncertní přestávky, VIP & Kategorie hostům obdrží sklenku sektu zdarma v baru.
- Na vybrané dny, koncerty se může konat ve Velké galerii nebo ve Zlatém sále Bílého nachází uvnitř Schönbrunn nebo v jiných koncertních sálech ve Vídni. Budete samozřejmě bude informovat, zda změna koncertní stane.
- Po zámku Schönbrunn koncerty, bude k dispozici taxi přímo u Schönbrunn Palace Oranžérie. Metro jezdí do pulnoci v pět-osmminut intervalech.

Otevírací doba

V závislosti na balíčku si vyberete, doporučené počáteční časy se mění!

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

- Concert tickets to Schönbrunn Palace Orchestra Vienna
- Option of adding an audio guided Palace Tour and/or a three-course dinner
- VIP & Category A guests will receive a glass of complimentary sparkling wine at the bar during intermission
- Audio guide for the Palace Tour

Otevírací doba

Adresa

Schönbrunn Palace: Evening Packages

Adresa
Orangerie Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy