Hledat vstupenky

O nás

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Schönbrunn Palace: Evening Packages

4.3 (31)
Od 1 997 Kč
Večer na zámku Schönbrunn ve Vídni je nezapomenutelný. Kombinovat své Zámek Schönbrunn Vídeň prohlídka města lístek s dobrou večeři v Café-Restaurant Residenz nebo koncert s orchestrem na zámku Schönbrunn Oranžerie!

Večer na zámku Schönbrunn je nejlepší způsob, jak zkombinovat, jak budete trávit večer v této velmi slavné a krásné rokokového paláce z doby kolem roku 1640.

Balení 1: Večeře a koncert:
V 18:30 večeře se podávají v Café-Restaurant Residenz, který se nachází v bývalém zámku Schönbrunn kuchyně. Tato budova, která se nachází v tzv. Ehrenhof, je přilehlé k hlavnímu vchodu do paláce. Zde na vás čeká elegantní tříchodová večeře při svíčkách (nápoje nejsou vč. V ceně). Během léta, bude večeře se podává v útulné venkovní jídelní kout.
V 20:30 (dveře otevřené v 20:00) Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Balíček 2: Palace Tour a koncert:
Císařovna Marie Terezie ocenila jedinečnou atmosféru zámku Schönbrunn, a proto je její letní sídlo. Císař František Josef I. je řekl, aby měl zvláštní zálibu v honosné paláce a přilehlého parku. Tento výlet vás zavede zpět do dob dávno minulých! Audio průvodce bude provázet jednotlivé hosty na jejich prohlídce soukromých komnat a reprezentačních prostorách zámku Schönbrunn. (Během zimních měsíců, doporučujeme, aby jednotliví hosté začít audioguide Palace turné nejpozději do 16:00 Během léta, prosím, začněte prohlídku nejpozději do 17:00.)

V 20:30 (dveře otevřené v 20:00) Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Balíček 3: Palace Tour, večeře a koncert:
Císařovna Marie Terezie ocenila jedinečnou atmosféru zámku Schönbrunn, a proto je její letní sídlo. Císař František Josef I. je řekl, aby měl zvláštní zálibu v honosné paláce a přilehlého parku. Tento výlet vás zavede zpět do dob dávno minulých! Audio průvodce bude provázet jednotlivé hosty na jejich prohlídce soukromých komnat a reprezentačních prostorách zámku Schönbrunn. (Během zimních měsíců, doporučujeme, aby jednotliví hosté začít audioguide Palace turné nejpozději do 15:30. Během léta, prosím, začněte prohlídku nejpozději do 15:30.)
V 18:30: bude Večeře se podává v Café-Restaurant Residenz, který se nachází v bývalém zámku Schönbrunn kuchyně. Tato budova, která se nachází v tzv. Ehrenhof, je přilehlé k hlavnímu vchodu do paláce. Zde na vás čeká elegantní tříchodová večeře při svíčkách (nápoje nejsou vč. V ceně). Během léta, bude večeře se podává v útulné venkovní jídelní kout.
V 20:30 (dveře otevřené v 20:00): Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Najdete zámku Schönbrunn Oranžerie plán sedací zde . Můžete si vybrat mezi čtyři kategorie vstupenek: VIP, A, B og C, s odkazem na přední, střední a zadní části hlediště, resp.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte své e-jízdenky přes e-mail. Prosím, vytiskněte si lístek a přinést s sebou do Oranžerie, kde budete muset vyměnit, aby vaše vstupenky. Můžete si vyměňovat své e-jízdenky od 09:00 pouze na rezervované datum vaší cesty.
- Koncert délka vč. přestávka je 1 ½ -2 hodiny, a končí přibližně 22:15.
- Během koncertní přestávky, VIP & Kategorie hostům obdrží sklenku sektu zdarma v baru.
- Na vybrané dny, koncerty se může konat ve Velké galerii nebo ve Zlatém sále Bílého nachází uvnitř Schönbrunn nebo v jiných koncertních sálech ve Vídni. Budete samozřejmě bude informovat, zda změna koncertní stane.
- Po zámku Schönbrunn koncerty, bude k dispozici taxi přímo u Schönbrunn Palace Oranžérie. Metro jezdí do pulnoci v pět-osmminut intervalech.

Otevírací doba

V závislosti na balíčku si vyberete, doporučené počáteční časy se mění!

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

- Concert tickets to Schönbrunn Palace Orchestra Vienna
- Option of adding an audio guided Palace Tour and/or a three-course dinner
- VIP & Category A guests will receive a glass of complimentary sparkling wine at the bar during intermission
- Audio guide for the Palace Tour

Otevírací doba

Adresa

Schönbrunn Palace: Evening Packages

Adresa
Orangerie Schönbrunn, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy