Hledat vstupenky

Aktualizace pro naši komunitu ohledně COVID-19. čtěte zde

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Ottoman Relics Tour

Mohlo by Vás zaujmout

Ottoman Relics Tour

 
Od 985 Kč
Ponořte se do fascinující historii muslimského světa na turné do paláce Topkapi a Sultan hrobky.

Palác Topkapi je největší palác v Istanbulu, stejně jako primární bydliště osmanští sultáni na přibližně 400 let své 624-leté vlády. Dnes je palác vykazuje císařskou pokladnici, posvátné relikvie proroka Mohameda, čínského porcelánu, zbraní, sbírky kaligrafie a mnoho dalšího.

Existuje pět hroby osmanských sultánů v rámci hřbitově u chrámu Hagia Sophia, také známý jako Sultan hrobky. Keramické panely jsou nejkrásnější příklady ze 16. století s fialovými, červené, zelené a modré květinové motivy.

Doba trvání: 3 hodiny od 14:00-5: poledne.

Výlet zahrnuje následující zvýraznění:
- Ponořte se do historie Osmanské říše s návštěvou paláce Topkapi.
- Procházka ve stopách osmanští sultáni, jak zobrazit různé exponáty, které zahrnují čínský porcelán, zbraně, kaligrafie a mnohem více.

Zahrnuto v ceně letenky: zpáteční přepravu do / z centrálně umístěných hotelů v Istanbulu, muzeum vstupné, dary do hrobů a zkušeného průvodce.

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte e-jízdenku poštou. Prosím, vytiskněte si lístek a přinést s sebou na turné.
- K dispozici je bezplatné zpáteční přepravu do / z centrálně umístěných hotelů v blízkosti Taksim náměstí Sultanahmet a Aksaray.. Než budete moci dokončit svou rezervaci, budete požádáni, aby nám jméno vašeho hotelu, a tak můžeme zařídit transfer. Pokud zůstanete na hotely blízko letiště nebo na hotelů nacházejících se v asijské straně Istanbulu, pak by mohla být přidána pick-up poplatek, nebo budete požádáni ukázat na tour-start adrese v centru Istanbulu. Než budete moci dokončit svou rezervaci, budete požádáni, aby nám jméno Vašeho hotelu, takže jsme schopni zajistit vyzvednutí.
- Prohlídka začíná ve čtrnáct hodin, ale protože jste se zvedl ve vašem hotelu, žádáme vás, abyste volejte naši cestovní kancelář cca. 24 hodin předem, aby se vám získat přesné pick-up čas, aby se zabránilo čekat v hotelové hale. Telefonní číslo bude jasně začala kupónové / e-ticket vám zašleme.
- Prohlídka je v angličtině.
- Jízdenky pro děti jsou k dispozici ve věku od 3-7. Děti ve věku 0-2 roky je zdarma, v doprovodu platícího dospělého.
- Část Harem není zahrnut v cestě do paláce Topkapi.

Otevírací doba

Doba trvání: 3 hodiny od 14:00 až sedmnáct hodin.

Koupit

So, 8 srp 2020

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Živý průvodce

Doba trvání: 3 hours

Čas odchodu

Adresa

Ottoman Relics Tour

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy