Hledat vstupenky

Aktualizace pro naši komunitu ohledně COVID-19. čtěte zde

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Tijuana Shopping Adventure

Mohlo by Vás zaujmout

Tijuana Shopping Adventure

 
Od 2 722 Kč
Udělejte si výlet dolů malebné kalifornské pobřeží a přes hranice do barevné, fascinující Tijuana, Mexiko nějaké velké nákupy a jídlo!

Kalifornie pohraniční město Tijuana se nachází jen pár minut jižně od San Diegu a je dobře známý pro své jedinečné obchodů a restaurací. Město je bohaté na historii a kulturu, a je druhým největším městem u Los Angeles na pobřeží Tichého oceánu.

Když se dostaneme do Tijuana budete trávit cca. 4 1/2 hodiny na nakupování, stravování a památek nebo cokoliv budete chtít. Živé Avenida Revolución je plná obchodů a butiků, a je nejlepším místem k testování své vyjednávací schopnosti a ušetřete na kožené zboží, oblečení, šperky, doutníky, jemné mexických řemesel a další. Prohlídka je také skvělý způsob, jak mít chuť mexické umění a kultury. Udělejte si čas vidět v centru města býčí arénu nebo Tijuana kulturní centrum. Dopřejte si jídlo chutné autentické mexické kuchyně a nápojů při jedné z mnoha restaurací na bulváru.

Doba trvání: 11 hodin

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte e-jízdenku za e-mail. Prosím, vytiskněte to a přinést s sebou na vaší cestě.
- Prohlídka odchyluje od čínské divadlo v 09:30 v pondělí, středu a pátek. Pohon podél pobřeží je asi 2-3 hodiny do a od Tijuana, Mexiko a Los Angeles. Turné odjíždí Tijuana na cca 17:00 a přijde v hotelech mezi dvacet jedna hodin - dvacet dva hodin.
- Vezměte prosím na vědomí: Vícenásobné vstupní vízum a pas potřebné pro non-US nebo non-kanadských občanů.

- Jízdenky pro děti jsou k dispozici pro děti od věku 3-11. Děti ve věku 0-2 roky je zdarma, v doprovodu platícího dospělého.

Otevírací doba

Prohlídka provozu po celý rok v 09:30 v pondělí, středu a pátek.

Koupit

Čt, 16 čec 2020

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Živý průvodce

Doba trvání: 10 hours

Otevírací doba

Adresa

Tijuana Shopping Adventure

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy