Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vlak Letiště Gatwick

4.4 (523)
Od 374 Kč

Naskočte na vlak Gatwick Thameslink pro jednoduchou a rychlou cestu do centra Londýna. S těmito jízdenkami můžete rovnou nastoupit do vlaku. Vyhněte se frontám u automatů s jízdenkami, které dokáží být pořádně dlouhé. Pokud budete chtít, můžete si zarezervovat také zpáteční jízdenku, která je platná 30 dní. Děti do 4 let mají cestu zdarma! 

Přehled

- Cesta z letiště Gatwick do centra Londýna 
- Přímý nástup do vlak - ušetřete spoustu času
- Žádné čekání ve frontách na jízdenky 
- Ušetřete peníze díky levným jízdenkám
- Volba 5 různých destinací 
- E-jízdenky s doručením přímo do e-mailové schránky
- Flexibilní jízdenky - platné 30 dní 
- Děti do 4 let mají cestu zdarma 

Co mohu očekávat?

Užijte si moment klidu po dlouhém letu a cestujte do centra Londýna bez zbytečných starostí. Stačí naskočit na vlak Gatwick Airport Train (který provozuje společnost Thameslink). S těmito předem rezervovanými jízdenkami bude vaše cesta mnohem jednodušší. Vyhnete se frontám u automatů na jízdenky - místo toho rovnou nastoupíte do vlaku. 

Vlak odjíždí z Jižního terminálu letiště Gatwick. Pokud budete v severním terminále, můžete využít autobusu, který vás zaveze na Jižní terminál.  

Vlak Gatwick Airport Train zastavuje v následujících stanicích: London Bridge, London Blackfriars, City Thameslink, Farringdon a London St Pancras International. Cesta na London St Pancras International trvá přibližně hodinu. 

Z těchto stanic můžete dále využít autobusu nebo metra, které vás zavezou na taková místa, jako jsou  Piccadilly Circus, Trafalgar Square, Oxford Circus, Covent Garden, Russel Square, Kensington, Bayswater nebo Paddington.

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace vám bude e-jízdenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. Vytištěné jízdenky si s sebou přineste na letiště Gatwick. 

Zpáteční jízdenky platí pro návrat na letiště Gatwick musí být použity do 30 dní po příletu do Londýna. 

Důležitá informace

- UPOZORŇUJEME: Služba Thameslink není k dispozici v následujících dnech: 25.12, 26.12
- UPOZORŇUJEME: Vrácení vstupenek při cestování ve dnech, kdy služba neoperuje, není možné. K dispozici je vždy náhradní doprava (autobusová nebo vlaková, kterou je možné využít bez dalších nákladů). V případě, že alternativní dopravy nevyužijete není možné vrátit za jízdenky peníze. 
- Upozorňujeme: Na námi odeslané jízdence musíte nejdříve vyplnit datum příjezdu, např. pokud budete z letiště Gatwick cestovat 15. června 2019, poté musíte na svoji jízdenku vyplnit datum 15. června 2019. 
- Upozorňujeme: Je vaší zodpovědností zkontrolovat jízdní řády před svou cestou, zejména pokud je váš přílet/odlet v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách, nebo v případě omezeních na trati apod. 
- Není pro nás možné poskytnout vám refundaci (částečnou nebo kompletní) v případech, kdy váš přílet/odlet není v souladu s jízdním řádem vlaků. V případě zrušení jízdy vlaku z důvodu oprav na trati je vždy připravena náhradní autobusová doprava. 
- Jízdenka na Gatwick Thameslink není platná pro Gatwick Express. 
- O státních svátcích a prázdninách má Gatwick Thameslink omezený jízdní řád, 25. a 26. prosince Gatwick Thameslink nejezdí. 

Opravy na lince do Ledna 2020: 
Na této lince jsou naplánovány rozsáhlé opravy a úpravy tratí, a to do Ledna 2020. Z tohoto důvodu se může na lince vyskytnout omezení v počtu vypravených linek za hodinu. V případech, kdy je služba dlouhodobě nedostupná, bude poskytnuta náhradní autobusová doprava. Doporučujeme proto počítat s časovou rezervou, zejména pro cestu na letiště. 

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na zaměstnance linky. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+)
Dítě (5-15)
Dítě (0-4): Zdarma 

Koupit

Út, 25 čer 2024

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

To protect you and those around you, these safety measures will be in place for your visit.

• Wearing a face mask may be required, please bring your own just in case.
• Hand sanitizer available for visitors.
• Intensified cleaning and disinfecting are in place.
• Social distancing is advised in public transport, and we recommend not using overcrowded public transport, incl. airport transport, if it can be avoided. Rather wait for next available and less crowded train.
• Guests may be subject to a temperature check; anyone showing symptoms (fever, coughing, sore throat, etc) may be denied entry for safety reasons.

Co je součástí?

- Doprava z letiště Gatwick do pěti různých stanic v centru Londýna: London Bridge, London Blackfriars, City Thameslink, Farringdon or London St Pancras International.
- Výměna nebo vyzvedávání jízdenek není nutné
- Doprava zdarma pro děti do 4 let 
- Možnost volby zpáteční jízdenky: platná 30 dní

Adresa

Vlak Letiště Gatwick

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy