Hledat vstupenky

Aktualizace pro naši komunitu ohledně COVID-19. čtěte zde

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Old Vic Theatre

Old Vic Theatre

Old Vic Theatre

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: Local Hero

Local Hero

 
Od 1 162 Kč

Založeno na stejnojmenném filmovém trháku vypráví tento muzikál příběh ropného magnáta jménem Mac MacIntyre. Ten zrovna dorazil do malé vesnice ve Skotsku, kterou chce vyměnit za ropnou rafinerii. Je to životní příležitost, ale Mac brzy zjišťuje, že zpeněžení nádherného místa není tak jednoduché. Předtím, než se místní rozhodnou zbohatnout musí si určit, jakou cenu mají jejich domovy. 

Přehled

- Nádherná hudba a písně od Marka Knopflera (Dire Straits)
- Muzikál inspirovaný slavným filmem z 80. let - a to přímo v Londýně
- Muzikál, který oslavuje přírodu a pravé hodnoty komunity 
- Volba vlastní sedadel pro tuto produkci, a to v ikonickém londýnském divadle s 201 lety historie, Old Vic divadle

Co mohu očekávat?

Soundtrack tohoto muzikálu je plní písniček, které napsal přímo Mark Knopfler (Dire Straits). Příběh je založen na slavném stejnojmenném filmu z 80. let. Scénář pro divadlo adaptoval David Greig (který napsal také nedávné představení Dr. Seuss’s The Lorax and Touching the Void), režie se ujal John Crowley (ten režíroval například filmy Brooklyn a Stehlík. Local Hero je představení o které nesmíte přijít. 

"Tento muzikál je postaven na atmosféře a úžasu, který přítomen v magickém spojení Keltské folkové a bluesové hudby, a to ani nemluvíme o aspektech kabaretu, zábavy a revolučního rocku" ★★★★ The Times

"Zábavné, dojemné a ... úžasně emocionální". ★★★★ The Scotsman

Mac MacIntyre je manažer pracující pro Knox Oil and Gas v americkém Houston, Texas. Felix Happer, ředitel společnosti, si vybere MacIntyra pro speciální úkol: musí odcestovat do Skotska a koupit vesnici Ferness, kde společnost postaví rafinerii. Dále Happera upozorní na to, že by měl pozorovat oblohu a informovat jej okamžitě, jak spatří něco zvláštního. 

Jakmile MacIntyre dorazí do Skotska musí hned začít pracovat na obchodu své kariéry. Nicméně, jakmile na místo dorazí, uvědomí si, že je mnohem krásnější, než čekal. Než se místní rozhodnou zbohatnout musí si určit hodnotu svého domova. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. Prokázat se můžete vytištěnými vstupenkami nebo vstupenkami z mobilního telefonu. 

Otevírací doba

Pondělí - Sobota: 19:30 
Středa a Sobota: 14:30 

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Zobrazit informace

Adresa

Old Vic Theatre

Adresa
103 The Cut London SE1 8NB

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy