Vyhledat vstupenky

O společnosti Ticmate

Plně akreditovaný zdroj vstupenek!

Ticmate je místem pro ty, kdo chtějí, aby jejich příští cesta byla nezapomenutelným zážitkem.

Ticmate je švédská společnost, která má bohatou nabídku lístků na celosvětové zážitky, jako jsou poznávací zájezdy, turistické atrakce, doprava, muzikály, představení, fotbal a mnoho dalších!

Společnost Ticmate působí ve 40 zemích na šesti kontinentech a prodává vstupenky na události ve městech po celém světě, od Dubaje na východě až po San Fransico na západě.
Kam se chystáte příště? Najděte a zarezervujte si lístky pro své zážitky na portále Ticmate!

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Stansted Express

4.5 (410)
Od Kč 538
Zpáteční nebo jednosměrný lístek pro přepravu z londýnského letiště Stansted do Liverpool Street Station v Londýně, Stanstedským Expresem (Stansted Express ). Přeprava trvá 45 min.

Pozn .: NENÍ možné objednávat lístky na vlak na stejný den.

Lístky vám budou zaslány e-mailem. Všechny lístky se zpracovávají ručně a nemůžeme tedy zaručit, že budou doručeny v den objednávky, zpracování může trvat několik dní. Zaručujeme však, že lístky dostanete včas před odjezdem, a objednáte-li si je před odjezdem na poslední chvíli, budou doručeny v nejbližším možném termínu.

POZNÁMKA: Pokud jste si zakoupili letenku s Ryanairem, je možné, že máte možnost ke koupi jízdenky na Stansted Express se slevou přímo od Ryanairu. Pokud se rozhodnete zarezervovat jízdenky přes Ryanair, nebudeme schopni zodpovědět vaše otázky a nebo vám blíže pomoci.

Zvolte datum ”Platné Od ” (Valid from), jako datum, kdy chcete Vaše jízdenky na vlak použít. Pokud jste si objednali zpáteční jízdenku, musíte zpáteční cestu využít do měsíce od zvoleného data “Platné Od” (valid from). Děti mladší 5ti let cestují zdarma , pokud jsou v doprovodu dospělé osoby s platným lístkem (Max. mohou cestovat 4 děti zdarma s každým dospělým). Děti od 5ti do 15ti let si musí zakoupit dětský/mládežnický lístek .

Pozn .: Zasíláme pouze jeden e-ticket na každou objednávku!

O státní svátcích je jízdní řád Stansted Expressu omezen a 25/12 nejezdí! 

Please note: On 10/9-2017 (all day), and on 24/9-2017 (until 9pm+ 8/10-2017 (until 9pm) + all Saturdays and Sundays in January 2018, train services will be replaced by direct non-stop buses.

Please note! It is the client´s responsibility to check the train timetable before their journey, especially the train times to and from the airport for flights that  arrive or depart very early in the morning or late at night, or in case there is a limited service due to maintenance work, etc.  

We are not able to refund (either partly or in full) for tickets that can´t be used if the train timetable does not fit in with your scheduled flight arrival or departure time. If trains are cancelled due to maintenance work, etc, then there will always be a replacement bus service offered.

Kategorie vstupenek

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 5-15. Children from age 0-4 are free, when accompanied by a paying adult. Max. 4 children per adult. 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy