Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Van Gogh Museum

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Van Gogh Muzeum

4.4 (96)
Od 678 Kč

Van Gogh Muzeum obsahuje největší kolekci obrazů Vincenta van Gogha na světě, a je tak skutečně unikátním zážitkem. Dokonce se můžete podívat na Van Goghovy slavné Slunečnice! Toto světově proslulé muzeum při návštěvě Amsterdamu nesmíte vynechat. 

Přehled

- Získejte vstup do Van Gogh Muzea 
- Užijte si největší kolekci obrazů Vincenta van Gogha na světě 
- Užijte si nepostradatelnou atrakci Amsterdamu 
- Získejte možnost využít multimediálního průvodce 

Co mohu očekávat?

Muzeum Van Gogh disponuje největší kolekcí umění holandského malíře Vincenta van Gogha. Kolekce obsahuje více než 200 kusů Van Goghových ikonických obrazů, včetně portrétů, výjevů z života i krajin. Kromě toho výstava obsahuje také stovky dopisů Van Gogha, které poskytují unikátní pohled do života tohoto holandského umělce. 

Van Gogh, který se narodil v roce 1853, patří mezi nejvlivnější malíře v Evropě. Mnoho lidí jej zná pouze skrze legendu o uříznutém uchu, ale tento malíř byl mnohem více. Muzeum Van Gogh vás zavede mnohem hlouběji do umělcova života, včetně jeho osobní ambicí, emocí i mýtů, které jej doprovázejí. Návštěvníci díky tomu odcházejí se zcela novým pohledem na tohoto komplexního muže. 

Sbírka Van Gogh Muzea obsahuje taková díla, jakými jsou Slunečnice, Mandloň v květu nebo Jedlíci brambor, a mnoho dalších významných vlastních portrétů. Vystaveny jsou také obrazy děl malířů 19. stoleté, které se Van Goghovy staly inspirací, například Monet a Gauguin. Muzeum ročně pořádá také tři dočasné výstavy. Díky běžným vstupenkám můžete vidět vše zmíněné. 

Pokud chcete zažít ještě něco navíc, co běžné vstupenky nenabízí, můžete si zarezervovat vstupenky a audio průvodcem (také nazývaným multimediální průvodce). Tento průvodce vám poskytne zcela nový pohled na van Gogha, jeho práci i motivaci. Díky průvodci se budete na díla tohoto malíře dívat úplně jinak a poznáte Vincenta van Gogha, jak jste jej dříve neznali. 

Jak to funguje?

Jak dostanu své vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace bude vaše e-vstupenka odeslána na uvedenou e-mailovou adresu. Tu stačí vytisknout, nebo se prokázat vstupenkou z mobilního telefonu. 

Jakou mají vstupenky platnost? 
Vaše vstupenka do Van Gogh Muzea je platná pouze na rezervované datum. 

Kategorie vstupenek

Dospělí (18+)
Dítě (0-17): Vstup zdarma 

Otevírací doba

Pro dostupné datum a čas si prosím prohlédněte kalendář. 

Koupit

Ne, 1 zář 2024

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Audio průvodce

Otevírací doba

Co je součástí?

- Entry to the Van Gogh Museum.
- Access to all exhibitions. 
- When selected: An interactive audio guide in 11 languages.

Adresa

Van Gogh Muzeum

Adresa
van Gogh Museum Museumplein 6 1071 Amsterdam

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy