Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Blue Danube

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Blue Danube

4.0 (3)
Od 3 100 Kč
Užijte si plavba po Dunaji ve Vídni, pak si dobrou večeři v Café-Restaurant Residenz a nakonec klasický koncert na Oranžerie na zámku Schönbrunn. Rezervujte si vstupenky na Dunaj Cruise, večeře a koncert ve Vídni zde!

Díky Johanna Strausse valčíku "Na krásném modrém Dunaji", známý jako "Modrý Dunaj valčík," tato řeka je neoddělitelně spjata s vídeňskou hudbou.

První část naší doby je plavba po Dunaji. Během této plavbu, která trvá 3-3 ½ hodiny, uvidíte mnoho vídeňských památek z vody: Donauturm (Dunajská věž), Millennium Tower, Ringturm (Ring Tower), Spittelau teplárna, Urania Hvězdárna a mnohem více ... .
Loď (Provozuje DDSG lodní společnosti) odejde a vrátí z Schwedenplatz. v 10:30, 11:30, a v 14:00

V 18:30 večeře se podávají v Café-Restaurant Residenz, který se nachází v bývalém zámku Schönbrunn kuchyně. Tato budova, která se nachází v tzv. Ehrenhof, je přilehlé k hlavnímu vchodu do paláce. Zde na vás čeká elegantní tříchodová večeře při svíčkách (nápoje nejsou vč. V ceně). Během léta, bude večeře se podává v útulné venkovní jídelní kout.

V 20:30 (otevřených dveří v 20:00) Koncert se koná v místě, které hrají důležitou roli v celém Mozartovy kariéry: bohatě obnovena Schönbrunn Palace Oranžérie. Hudební vystoupení renomovaného Schönbrunn Palace orchestru ve Vídni, v doprovodu zpěváků a baletních tanečníků. Program je od J. Strauss a WA Mozart.

Důležité informace:
- Musíte posbírat vstupenky na Orangerie Schönbrunn od 09:00 na rezervované datem!
Vstupenka Collection Adresa: Orangerie Schönbrunn Palace, Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien
- Doporučujeme jít na plavbu, která se odchyluje nejpozději do 14:00 a vrací na 17:20, takže nebudete muset spěchat se dostat na večeři.
- Vč. V ceně jsou 2 lístky na městskou dopravu, takže si můžete vzít na U-Bahn od náměstí Schwedenplatz do zámku Schönbrunn.
- Koncert délka vč. přestávka je 1 ½ až 2 hodiny a končí přibližně v 22:15
- Klikněte zde pro zobrazení obývací plán Oranžerie zámku Schönbrunn.
- Během koncertní přestávky, VIP & Kategorie hostům obdrží sklenku sektu zdarma v baru.
- Na vybrané dny, koncerty se může konat ve Velké galerii nebo ve Zlatém sále Bílého nachází uvnitř Schönbrunn nebo v jiných koncertních sálech ve Vídni. Budete samozřejmě bude informovat, zda změna koncertní stane.
- Po zámku Schönbrunn koncerty, bude k dispozici taxi přímo u Schönbrunn Palace Oranžérie. Metro jezdí do pulnoci v pěti-až osmi-minutových intervalech.

Otevírací doba

Doporučujeme jít na plavbu, která se odchyluje nejpozději do 14:00 Pak večeře v 18:30 a koncert začne v 20:30. Zájezdy od dubna do října.

Koupit

Čt, 23 kvě 2024

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Otevírací doba

Adresa

Blue Danube

Adresa
Schönbrunner Schloßstraße 47, 1130 Wien

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy