Hledat vstupenky

Dodatečná bezpečnostní opatření: informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Movie Stars' Homes Tour & Madame Tussauds

Mohlo by Vás zaujmout

Movie Stars' Homes Tour & Madame Tussauds

 
Od 1 673 Kč
Začneme na turné s výletem na Sunset Strip a vidět takové lidské locales jako Whiskey A Go Go, notoricky známý Viper Room, House of Blues, módní Sky Bar, Chateau Marmont a The Beverly Hills Hotel.

Projeďte módní Rodeo Drive a vidět v obchodech, kde bohatí a slavní obchod, včetně Gucci, Prada, a klenotník Harry Winston. Nenechte si ujít elegantní Beverly Wilshire Hotel vystupoval v "Pretty Woman".

! Nezapomeňte si vzít s sebou fotoaparát, nikdy nevíte, kdo budete vidět
některé z 40 celebrit domovů hledat na tomto turné jsou: Halle Berry, Katy Perry, David a Victoria Beckham a Tom Cruise.

Konec turné s návštěvou Madame Tussauds Hollywoodu. Muzeum se rozkládá na třech patrech a má interaktivní sady s 18 tématických oblastí a nabízí jedinečnou příležitost pro vás zažít kouzlo Hollywoodu.

Prohlídka zahrnuje následující hightlights:
- Sunset Strip
- Více než 40 hvězd soukromí
- Rodeo Drive
- Hollywood Walk of Fame
- Hollywood Sign
- Čínské divadlo Grauman
- Madame Tussauds Hollywood

Doba trvání: 3 hodiny

Důležité informace:
- Krátce poté, co Vaše rezervace je dokončena, obdržíte e-jízdenku za e-mail. Prosím, vytiskněte to a přinést s sebou na vaší cestě.
- K dispozici je zdarma pick-up včetně z tohoto seznamu hotelů. Pokud nejste pobytu v hotelu na seznamu, vyberte prosím jeden pro vás nejvhodnější na seznamu, takže jsme schopni zajistit vyzvednutí.
- Prohlídka začíná v 09:30, ale protože jste se vyzvednout v nedalekém hotelu, žádáme vás, abyste volejte naši cestovní kancelář cca. 24 hodin předem, aby se vám získat přesné pick-up čas, aby se zabránilo čekat v hotelové hale. Telefonní číslo bude jasně začala kupónové / e-ticket vám zašleme.
- Jízdenky pro děti jsou k dispozici pro děti od věku 3-11. Děti ve věku 0-2 roky je zdarma, v doprovodu platícího dospělého.

Otevírací doba

Prohlídka je v provozu denně v 09:30.

Koupit

Po, 17 kvě 2021

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Doba trvání: 3 hours

Otevírací doba

Adresa

Movie Stars' Homes Tour & Madame Tussauds

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy