Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

The Eiffel Tower

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Eiffelova věž: Rezervovaný přístup do 3. patra + prohlídka města

 
Od 1 308 Kč

Eiffelova věž: Rezervovaný přístup do 3. patra + prohlídka města! S touto vstupenkou získáte prioritní přístup do 2. a 3. patra Eiffelovy věže, včetně ceny za skvělou prohlídku památek Paříže autobusem. Podíváte se na celou Paříž a Eiffelovu věž z autobusu.

Přehled

- Přeskočte linkové lístky na Eiffelovu věž
- Prioritní vstup do 2. a 3. patra (vrchol) Eiffelovy věže 
- Zažijte dechberoucí výhled Paříž 
- Prohlídka města Paříž autobusem
- Audio průvodce     
- Vaše vstupenka, včetně výtahu do pater Eiffelovy věže  

Co mohu očekávat?

Objevujte krásy Paříže
Prohlídka začíná tím, že vás průvodce vezme na hodinovou prohlídku historického centra Paříže v klimatizovaném dvoupatrovém autobuse. Prohlídka bude zakončena u Eiffelovy věže. Díky tomu se vyhnete veškerému chaosu před tímto monumentem. Místo toho dorazíte přímo k základům Eiffelovy věže, vyhnete se dlouhým frontám a vydáte se rovnou do 2. a 3. patra.

Prohlídka památek končí u základů Eiffelovy věže, kde se budete moci vyhnout masivním frontám a vydat se přímo k výtahu, který vás zaveze do2. a 3. patra. Zde si budete moci užít nádherný panoramatický pohled na Paříž.

To nejlepší: náměstí Place de l'Opéra, Concorde, Champs-Èlysées, Vítězný oblouk, náměstí Trocedero, Invalidovna, Pont-Neuf, náměstí Place de la Bastille a opera, katedrála Notre-Dame, park Jardin du Luxembourg, luxusní čtvrť Quartier Saint-Germain-des-Prés a samozřejmě Eiffelova věž.

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace obdržíte přímo na svůj e-mail elektronickou vstupenku. Akceptují se i vstupenky na mobilním telefonu.  

Jak dlouho je možné zůstat na Eiffelově věži?  
Můžete zůstat, jak dlouho budete chtít.  
 
Na místo setkání se prosím dostavte 10 minut před začátkem prohlídky. Adresa setkání je v bezprostřední blízkosti Eiffelovy věže a bude viditelně uvedená na vaší e-vstupence. Zde se setkáte s průvodcem nebo zástupcem, který vás dovede k Eiffelově věži a ujistí se, že máte prioritní přístup na Eiffelovu věž. Je důležité se na místo setkání dostavit minimálně 10 minut před dobou odchodu, průvodce nemá možnost čekat na pozdně příchozí.

Důležitá informace

-Audio průvodce je aplikace, kterou je možné si stáhnout na mobilní zařízení. Přineste si prosím vlastní sluchátka pro mobilní zařízení, díky tomu si budete moci na telefonech audio průvodce poslechnout. 
- Náš průvodce se ujistí, že získáte prioritní přístup k výtahům, s minimální dobou čekání. Není však možné vynechat fronty u bezpečnostní prohlídky, ty jsou povinné. Zde můžete očekávat určitou dobu čekání, než proběhne bezpečnostní prohlídka, kterému se není možné vyvarovat.

Kategorie vstupenek

Dospělý (12+)
Dítě (3-11)
Dítě (0-2): Zdarma 

Co není součástí?

- Prohlídka s průvodcem

Koupit

Čt, 27 čer 2024

Výtahem

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Audio průvodce

Doba trvání: 3 Hodiny

Čas odchodu

Co je součástí?

- Přístup do 2. a 3. (vrchol) patra Eiffelovy věže 
- Prohlídka Paříže autobusem  
- Audio průvodce
- Výtahy do Eiffelovy věže

Adresa

Eiffelova věž: Rezervovaný přístup do 3. patra + prohlídka města

Adresa
Place de Sydney, 75015 Paris

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy