Vyhledat vstupenky

O společnosti Ticmate

Přední akreditovaný prodejce mezinárodních vstupenek v Evropě

Ticmate je místem pro ty, kdo chtějí, aby jejich příští cesta byla nezapomenutelným zážitkem.

Ticmate je švédská společnost, která má bohatou nabídku lístků na celosvětové zážitky, jako jsou poznávací zájezdy, turistické atrakce, doprava, muzikály, představení, fotbal a mnoho dalších!

Společnost Ticmate působí ve 40 zemích na šesti kontinentech a prodává vstupenky na události ve městech po celém světě, od Dubaje na východě až po San Fransico na západě.
Kam se chystáte příště? Najděte a zarezervujte si lístky pro své zážitky na portále Ticmate!

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Spokojeni zákazníci

Mohlo by Vás zaujmout

Prohlížení památek

Zkoumat a objevovat Paříž a její okolí s jedním z našich zajímavých, pohodlné a oblíbené okružní jízdy! Nabízíme jak prohlídky s průvodcem a další nezávislé hop-on hop off turné. Stejně jako plavby na řece Seině a samozřejmě spoustou zájezdů, které zahrnují návštěvu až na Eiffelovu věž! Připojte se k nám na výlet do Versailles nebo Mont Saint-Michel, nebo navštívit slavné muzeum Louvre. Užijte procházení naší velký výběr z mnoha památek, které Paříž má co nabídnout!

Ticmate Charita

Prohlížení památek

Vychutnejte si Paříž při některé z našich mnoha vzrušujících vyhlídkových projížděk. Prohlédněte si Paříž jak z ulic, tak z řeky Seiny a z Eiffelovy věže. Kompletní projížďky s průvodcem si můžete zakoupit zde!

Setřídit podle
Výsledky hledání: 1 - 25 (25)