Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Westminster Abbey

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Westminster Abbey

4.6 (102)
Od 730 Kč

Získejte přístup přímo do Westminster Abbey a nechte se obklopit 1000 lety britské historie! Na vlastní oči uvidíte Korunovační křeslo, navštívíte hrobky králů a královen. Více o této katedrále se dozvíte díky multimediálnímu průvodci. Westminsterské opatství je jeden z nejúžasnějších chrámů světa, také proto jej nesmíte při návštěvě Londýna vynechat!

Přehled

- Získejte přístup do Westminsterského opatství severním vchodem
- Objevte 1000 let britské historie 
- Prohlédněte si Korunovační křeslo 
- Navštivte hrobky králů a královen 
- Navštivte Poet's Corner (místo odpočinku slavných spisovatelů)
- Prohlédněte si neuvěřitelnou architekturu 
- Naučte se vše o katedrále díky audio průvodci zdarma 

Co mohu očekávat?

Mozaiková okna plná nádherých detailů vynikají mnoha barvami díky slunečným paprskům. Uvnitř jsou k vidění sochy a pravé oděvy šlechty. Hrobky s nádhernými královskými klenoty a korunami. Westminsterské opatství nabízí mnohé, přecijen reprezentuje více jak 1000 let!

Westminsterské opatství je architektonické mistrovské dílo, postavené mezi 13. až 16. stoletím (současná podoba), je také památkou UNESCO, a to zcela právem. Uvnitř katedrály se nacházky hrobky dřívějších králů a královen, včetně jejich garderób, a dokonce také Korunovační křeslo. 

Katedrála je místem Korunovací již od roku 1066 a místem mnoha královských událostí, včetně šestnácti svateb. I dnes tento kostel slouží jako místo vyznávání a oslav významných událostí celého národa. Slouží však také jako běžný kostel pro každodenní potřeby. 

Při prohlídce chrámu na vás čekají nádherná umělecká díla, která reprezentují královskou historii, dechberoucí sochy a celá řada památníků slavných osobností - včetně tzv. Poet's Corner, místa odpočinku slavných spisovatelů.  Ve Westminsterském opatství jsou pochováni například Jane Austenová, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Laurence Olivier, William Shakespeare, Isaac Newton a Charles Darwin.  

Součástí této vstupenky je multimediální průvodce zdarma, díky kterému se můžete dozvědět mnohem více z fascinující historie tohoto chrámu. 

Jak to funguje?

Jak obdržím své vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky zaslány na uvedenou emailovou adresu. Ty stačí vytisknout a vzít s sebou na prohlídku.

Důležitá informace

- Upozorňujeme, že Westminsterské opatství je funkčním kostelem, může se tedy stát, že bude v některých časech/dnech uzavřen z důvodu konání speciálních událostí nebo mší a bohoslužeb. Otevírací doba je podrobena neustálým změnám. Před návštěvou doporučujeme zkontrolovat otevírací dobu.
- Pro turisty je Westminsterské opatství v Neděli uzavřeno. O Nedělích a náboženských svátcích, jako jsou Velikonoce a Vánoce, v tomto období je kostel otevřen pro potřeby bohoslužeb. Ty jsou zcela zdarma. 

Kategorie vstupenek

Dospělí (18+)
Dítě (6-17)
Dítě (0-5): Zdarma

Otevírací doba

Pro čas a datum si prohlédněte kalendář 

Koupit

St, 26 čer 2024

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Audio průvodce

Otevírací doba

Co je součástí?

- Vstup do Westminsterského opatství
- Multimediální průvodce

Adresa

Westminster Abbey

Adresa
20 Deans Yd Westminster, London SW1P 3PA

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy