Hledat vstupenky

Covid safe information

  • You may be asked to wear a face covering out of consideration for those around you. So please bring a face mask, just in case.
  • Social distancing has now been removed. However, we ask you to be mindful of others and their space.
  • Please be ready to make on-site payments using a contactless bank card, rather than cash, where possible.
  • Organiser politely request that you refrain from visiting the attraction should you start displaying any of the symptoms associated with COVID-19. Please contact Guest Services should you need to amend your booking.
  • All areas that visitors touch are frequently cleaned.
  • Employes may wear Personal Protective Equipment to protect both visitors and staff.
  • You may be asked to present proof of being fully vaccinated or that you have recovered fully from COVID 19. So just in case, please bring a valid and updated COVID Pass.

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Westminster Abbey

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Westminster Abbey

4.5 (77)
Od 742 Kč

Získejte přístup přímo do Westminster Abbey a nechte se obklopit 1000 lety britské historie! Na vlastní oči uvidíte Korunovační křeslo, navštívíte hrobky králů a královen. Více o této katedrále se dozvíte díky multimediálnímu průvodci. Westminsterské opatství je jeden z nejúžasnějších chrámů světa, také proto jej nesmíte při návštěvě Londýna vynechat!

Přehled

- Získejte přístup do Westminsterského opatství severním vchodem
- Objevte 1000 let britské historie 
- Užijte si flexibilní vstupenku - platnou 1 měsíc
- Prohlédněte si Korunovační křeslo 
- Navštivte hrobky králů a královen 
- Navštivte Poet's Corner (místo odpočinku slavných spisovatelů)
- Prohlédněte si neuvěřitelnou architekturu 
- Naučte se vše o katedrále díky audio průvodci zdarma 

Co mohu očekávat?

Mozaiková okna plná nádherých detailů vynikají mnoha barvami díky slunečným paprskům. Uvnitř jsou k vidění sochy a pravé oděvy šlechty. Hrobky s nádhernými královskými klenoty a korunami. Westminsterské opatství nabízí mnohé, přecijen reprezentuje více jak 1000 let!

Westminsterské opatství je architektonické mistrovské dílo, postavené mezi 13. až 16. stoletím (současná podoba), je také památkou UNESCO, a to zcela právem. Uvnitř katedrály se nacházky hrobky dřívějších králů a královen, včetně jejich garderób, a dokonce také Korunovační křeslo. 

Katedrála je místem Korunovací již od roku 1066 a místem mnoha královských událostí, včetně šestnácti svateb. I dnes tento kostel slouží jako místo vyznávání a oslav významných událostí celého národa. Slouží však také jako běžný kostel pro každodenní potřeby. 

Při prohlídce chrámu na vás čekají nádherná umělecká díla, která reprezentují královskou historii, dechberoucí sochy a celá řada památníků slavných osobností - včetně tzv. Poet's Corner, místa odpočinku slavných spisovatelů.  Ve Westminsterském opatství jsou pochováni například Jane Austenová, Charles Dickens, Rudyard Kipling, Laurence Olivier, William Shakespeare, Isaac Newton a Charles Darwin.  

Součástí této vstupenky je multimediální průvodce zdarma, díky kterému se můžete dozvědět mnohem více z fascinující historie tohoto chrámu. 

Jak to funguje?

Jak obdržím své vstupenky? 
Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky zaslány na uvedenou emailovou adresu. Ty stačí vytisknout a vzít s sebou na prohlídku. 

Jakou má vstupenka platnost? 
Během objednávání vstupenky si zvolte datum příjezdu do Londýna jako datum "Platné od". Vstupenka je platná 1 kalendářní měsíc od zvoleného dne "Platné od". 

Důležitá informace

- Upozorňujeme, že Westminsterské opatství je funkčním kostelem, může se tedy stát, že bude v některých časech/dnech uzavřen z důvodu konání speciálních událostí nebo mší a bohoslužeb. Otevírací doba je podrobena neustálým změnám. Před návštěvou doporučujeme zkontrolovat otevírací dobu.
- Pro turisty je Westminsterské opatství v Neděli uzavřeno. O Nedělích a náboženských svátcích, jako jsou Velikonoce a Vánoce, v tomto období je kostel otevřen pro potřeby bohoslužeb. Ty jsou zcela zdarma. 

Kategorie vstupenek

Senior (60+)
Dospělí (17+)
Dítě (6-16)
Dítě (0-5): Zdarma 

Jsou k dispozici dětské vstupenky? 
Ano, dětské vstupenky jsou dostupné pro děti ve věku 6-16 let. Děti mladší 6 let mají vstup zdarma, v doprovodu dospělé osoby se zakoupenou vstupenkou. 

Otevírací doba

Květen-Srpen
Pondělí - Pátek: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 15:00 

Září - Duben
Pondělí - Pátek: 9:00 - 15:30
Sobota: 9:00 - 13:00

Koupit

Pá, 19 srp 2022

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Audio guide

Otevírací doba

Co je součástí?

- Vstup do Westminsterského opatství
- Multimediální průvodce

Adresa

Westminster Abbey

Adresa
20 Deans Yd Westminster, London SW1P 3PA

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy