Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Vatican: Skip the line & St. Peter's Dome

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vatikán a Sixtinská kaple: Komentovaná prohlídka & Dóm

4.1 (10)
Od 2 870 Kč

Užijte si nejlepší výhled na Řím ze slavného Dómu Baziliky sv. Petra od Michelangela! Prohlédnete si Baziliku sv. Petra a vyhnete se frontám do Vatikánu. Nechte se na vlastní oči uchvátit uměním v muzeu a dechberoucí Sixtinskou kaplí a jejím stropem! Takto začít den není na škodu! 

Přehled

- Výhled z dómu Baziliky sv. Petra 
- Žádné čekání ve frontách do Vatikánu
- Prohlídka dechberoucího interiéru Baziliky sv. Petra 
- Komentovaná prohlídka toho nejlepšího 
- Dechberoucí Sixtinská kaple 
- Možnost přidat se ke 4-hodinové komentované prohlídce
- Seznámení s historií díky odbornému průvodci 

Co mohu očekávat?

Prozkoumejte celý Vatikán a Svatopetrský dóm
Římský zákon udává, že žádná budova v Římě nesmí být vyšší než Svatopetrský dóm. Přidejte se k této komentované prohlídce a prohlédněte si město ze summitu Michelangelova dechberoucího Dómu. Odtud si můžete prohlédnout celý Vatikán a jeho zahrady. 

Setkáte se se svým průvodcem, historikem umění, přímo na Náměstí sv. Petra, naproti vstupu do Vatikánu, kde vaše prohlídka začíná. Celkem na vás čeká 551 schodů, což je možná trochu více, než co si přejete. Část této cesty se zdolá výtahem, takže to nakonec bude jen 171 schodů. Ty můžete vyšlapat pomalu, ve vlastním tempu. 

Na vrcholu na vás čeká dechberoucí 360° pohled na celý Vatikán, ale také Řím a jeho sedm kopců. 

Dejte si chvilku pauzu než vstoupíte do Baziliky sv. Petra, která je naprostým unikátem architektury a umění, které jen těžko budete ve světě hledat soupeře. Právě zde se tyčí sochy od Berniniho a Michelangela, a to přímo nad hrobkami a pohřebištěm samotného Sv. Petra. 

Skupina se opět setká v 11:30 a začne 2-hodinovou prohlídku Vatikánského muzea, bez čekání ve frontách. Toto muzeum má jednu ze světově nejvýznamnějších sbírek světa ve více jak 1 200 místnostech. 

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace vám budou vstupenky zaslány na na e-mailovou adresu uvedenou během rezervace, a to nejpozději do 48 hodin od jejího dokončení. 

Kde prohlídka začíná? 
Se svým průvodcem se potkáte pod oblouky Via di Porta Angelica, blízko kolonády sloupů, která obklopuje Náměstí sv. Petra. Svého průvodce poznáte podle červené vlajky a deštníku.  

Je nějaký dress kód? 
Ano, vstup do náboženských míst je doprovázeno přísným dress kódem. Kolena a ramena musí být zcela zahalena, a to jak u žen, tak mužů. Tours a Ticmate nejsou v Římě zodpovědni za zamezení vstupu z důvodu nevhodného oděvu. 

Důležitá informace

Proč jsou mé vstupenky nad nominální hodnotou? 
Cena za vstupenku obsahuje rezervační poplatky a rezervační poplatek za Vatikán - pro našeho lokální cestovního agenta v Římě a pro Ticmate. 

Při stání fronty ve Vatikánu je cena za vstupenku €20. V tomto případě však budete na vstup dlouho čekat, a to i déle než 2 hodiny. 

Naše vstupenky jsou prioritní a tedy bez čekání ve frontách, tím ušetříte spoustu času a vyhnete se frontám jak u pokladny, tak vstupu! 

Toto je chytré řešení pro turisty, kteří nechtějí svou dovolenou trávit čekáním ve dlouhých frontách a místo toho svůj čas využít smysluplněji. 

Kategorie vstupenek

Dospělý (18+)
Dítě (6-17)
Dítě (0-5): Zdarma 

Koupit

Út, 25 čer 2024

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Živý průvodce

Doba trvání: 4 Hodiny

COVID-19 Status:
Upon arrival at the meeting address, all members of your party over the age of 12 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Čas odchodu

Co je součástí?

- Bazilika sv. Petra / Michelangelova kupole 
- Obsáhlá prohlídka Baziliky sv. Petra 
- Prioritní vstup do Vatikánu 
- Licencovaný vatikánský průvodce 
- Prohlídka Vatikánských muzeí 
- Prohlídka Sixtinské kaple
- Profesionální průvodce (historik umění)

Adresa

Vatikán a Sixtinská kaple: Komentovaná prohlídka & Dóm

Adresa
Via di Porta Angelica 28 00193 Rome

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy