Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

ABBA Voyage

ABBA Voyage

ABBA Voyage

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: ABBA Voyage

ABBA Voyage

4.9 (727)
Od 1 783 Kč

ABBA Voyage je událost o kterou nesmíte přijít, která se koná v Londýně – rezervujte si proto zavčas své vstupenky. ABBA avatary bude možné sledovat na nejmodernějším pódiu díky dechberoucí technologii, a to přímo na místě vybudovaném pro kapelu – ABBA Arena. Vychutnejte si nadčasovou hudbu kapely ABBA spolu s 10člennou kapelou, a to spolu s dychtivým londýnským publikem. To vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, kterou budete chtít zažít.

Přehled

- Zabezpečte si své lístky a vyvarujte se vyprodání
- Zažijte ABBA LIVE v podobě avatarů v jejich vlastní aréně
- Staňte se součástí inovativní a revoluční technologie
- Aby bylo možné zážitek pochopit, je nutné tam být
- Zazpívejte si spolu s největšími hity kapely ABBA

Co mohu očekávat?

Připravte se na dechberoucí a nebývalou zkušenosti, která zanechá mnohé v údivu jak se hranice mezi realitou digitálním světem, ale také časem a vesmírem prolínají. ABBA avataři představí písně s neskutečnou živou kapelou a 3členným sborem, obohaceno o neskutečnou technologii a světelné efekty ve vlastní ABBA aréně.

Publikum se stane vice, než jen diváky; očekávejte tanec a zpět, přidejte se k nezapomenutelné a radostné atmosféře plné života. Není to něco, co je možné jen tak vysvětlit, musí se to zažít na vlastní kůži.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude zaslána e-mailem po dokončení rezervace. Můžete si ji vytisknout nebo se prokázat digitálním lístkem ve vašem telefonu přímo v aréně. 

Vstupenky na taneční parket: ponořte se do atmosféry koncertu se vstupenkami na parket. Tyto vám umožní stát (nebo spíše tančit) blíže u pódia. Zažijte dechberoucí technologii, zvuk a osvětlení z každého úhlu. Dle vaší zkušenosti na Ticmate doporučujeme Dance Floor vstupenky pro zkušenost, do které se můžete ponořit naplno. Tyto vstupenky se nedoporučují pro osoby mladší 16 let.

Vstupenky na sezení: ačkoliv vám tyto vstupenky garantují sedadlo, pravděpodobně stejně většinu koncertu protančíte. 

Věkové omezení: vstupenky pro taneční parket se nedoporučují pro osoby mladší 16 let.

Jak se dostanu do ABBA Arény?
Nejpřímočařejší cesta je vlakovou dopravou. Nejbližší stanice k aréně je Pudding Mill Lane, přímo naproti DLR (Docklands Light Railway).

Dále je možné využít metra na stanici Stratford station, která je na linkách Central a Jubilee. K ABBA Aréně je to posléze zhruba 25 minut pěšky.

Jinou možností je ABBA Voyage Express autobusová služba ze stanice Victoria Station. Express vstupenky si můžete rezervovat také s námi!

%

Nabídky je možné rezervovat mezi 2024-07-04 – 2024-09-30 pro představení na: pátek mezi 2024-09-13 – 2024-12-13

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Doba trvání: 1 Hodiny 40 Minuty

Adresa

ABBA Voyage

Adresa
Pudding Mill Lane London E15 2RU

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy