Vyhledat vstupenky

O společnosti Ticmate

Plně akreditovaný zdroj vstupenek!

Ticmate je místem pro ty, kdo chtějí, aby jejich příští cesta byla nezapomenutelným zážitkem.

Ticmate je švédská společnost, která má bohatou nabídku lístků na celosvětové zážitky, jako jsou poznávací zájezdy, turistické atrakce, doprava, muzikály, představení, fotbal a mnoho dalších!

Společnost Ticmate působí ve 40 zemích na šesti kontinentech a prodává vstupenky na události ve městech po celém světě, od Dubaje na východě až po San Fransico na západě.
Kam se chystáte příště? Najděte a zarezervujte si lístky pro své zážitky na portále Ticmate!

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platit v Korunách

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Heathrow Express

4.6 (573)
Od Kč 698
Zpáteční nebo jednosměrný lístek pro přepravu z londýnského letiště Heathrow do Paddington Station v Londýně, Heathrow Express . Cesta trvá přibližně 20 min.

Pozn .: NENÍ možné objednávat lístky na vlak na stejný den.

Lístky vám budou zaslány e-mailem. Všechny lístky se zpracovávají ručně a nemůžeme tedy zaručit, že budou doručeny v den objednávky, zpracování může trvat několik dní. Zaručujeme však, že lístky dostanete včas před odjezdem, a objednáte-li si je před odjezdem na poslední chvíli, budou doručeny v nejbližším možném termínu.

Zvolte jako datum “Platné Od ” (platné od) datum, kdy lístky na vlak použijete. Pokud si objednáte zpáteční lístky, musíte zpáteční cestu na letiště Heathrow využít do 28 dní od “data platnosti”, které jste zvolili. Děti mladší 5ti let cestují zdarma , pokud jsou v doprovodu dospělé osoby s platným lístkem (Max. mohou cestovat 4 děti zdarma s každým dospělým). Děti od 5ti do 15ti let si musí zakoupit DĚTSKÝ lístek .

Pozn .: Zasíláme 1(jeden) lístek na vlak na každou objednávku!

Ve státní svátky Heathrow Express nejezdí tak často, jako obvykle a 25. prosince Heathrow Express nejezdí vůbec!

Please note! It is the client´s responsibility to check the train timetable before their journey, especially the train times to and from the airport for flights that arrive or depart very early in the morning or late at night, or in case there is a limited service due to maintenance work, etc. We are not able to refund (either partly or in full) for tickets that can´t be used if the train timetable does not fit in with your scheduled flight arrival or departure time. If trains are cancelled due to maintenance work, etc, then there will always be a replacement bus service offered.
- Please note: From December 24-28 the Heathrow Express doesn't run and On December 23 The Heathrow Express only runs until 9PM. 

Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00) 

Kategorie vstupenek

Adult (16+)
Child (5-15)
Infant (0-4): Free of charge
(Up to 4 children can travel free each adult).


Special offer! Children travel for free on Heathrow Express! All children between age 5 and 15 need a valid ticket (£ 0.00).

Fantastické: 4.6

Perfekt tur til midten af byen

Gitte sob, 1 čer 2019

let og hurtigt

"ukompliceret"

Bent steen pon, 18 bře 2019

Perfekt

"Alt virker."

Carsten čtv, 18 dub 2019

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Adresa

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy