Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Heathrow Express

4.6 (942)
Od 783 Kč

Díky lince Heathrow Express se můžete na stanici Paddington v centru Londýna dostat během 15 minut. Díky tomu se můžete vyhnout dlouhému čekání ve frontách u automatů na jízdenky. Děti do 15 let mají cestu zdarma, s platícím dospělým. Pokud si navíc vyberte zpáteční jízdenku, její platnost je až 28 dní! 

NOVINKA: Rezervujte si jízdenku první třídy a získejte přístup ke službě Fast Track Security letiště Heathrow.

Speciální nabídka! Děti cestují přes Heathrow Express zdarma! Nicméně děti ve věku 5-15 potřebují platnou vstupenku (cena 0 Kč).

Přehled

- Bezpečný transport z letiště Heathrow na stanici Paddington Station
- Na Paddington Station se dostanete za pouhých 15 minut
- Ušetřete čas s předem rezervovanými vstupenkami
- Získejte flexibilní zpáteční vstupenku – platná 28 dnů
- Rezervujte si vstupenku 1. třídy a přístupem na rychlou trať na letiště Heathrow
- Děti do 15 let cestují s doprovodem dospělé osoby zdarma
- Přidejte se k více ekologickému způsobu přepravy

Co mohu očekávat?

Bez stresu a během 15 minut můžete po přistání na Heathrow dorazit do centra Londýna. Díky předem zarezervovaným jízdenkám na Heathrow Express můžete cestovat bez zbytečných starostí. Stačí jednoduše naskočit na vlak a vyhnout se tak dlouhým frontám u automatů na lístky. 

Ve vlaku si můžete na 15 minut odpočinout předtím, než dorazíte do Londýna. K dispozici je dostatek místa pro zavazadla i Wifi. Během cesty navíc můžete využít také zásuvek pro nabití mobilních telefonů nebo jiných zařízení.  

Po příjezdu na nádraží Picaddily můžete jednoduše využít metra nebo autobusů pro další přesun - například na zastávkách Piccadilly Circus, Oxford Circus, Trafalgar Square, Covent Garden, Notthing Hill a více. 

A teď jedna zajímavost, kterou možná neznáte. Heathrow Express je ekologicky přívětivým způsobem dopravy do centra Londýna. Díky tomu si nemusíte lámat hlavu s dalším vypouštěním oxidu uhličitého do ovzduší. Oproti jízdě taxi vypouští Heathrow Express o 54 % méně uhlíkových emisí do ovzduší. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace obdržíte své e-vstupenky e-mailem. Prokažte se vstupenkou na mobilním telefonu nebo si je vytiskněte a přineste s sebou.

Jak rezervovat vstupenky na Heathrow Express?
Během rezervace vstupenek: vyberte “platné od” pro datum využití jízdenek na vlak. Pokud si zvolíte zpáteční jízdenky, je nutné cestu zpět na letiště Heathrow využít během 28 dnů od data původní rezervace.
Upozorňujeme, že na jednu rezervaci připadá jedna jízdenka na vlak, bez ohledu na to, pro kolik lidí vstupenky rezervujete.

Jak mám lístky používat?
- Odjezd: prokažte se čárovým kódem na pravé straně jízdenky průvodčímu.
- Zpáteční cesta: pokud jste si rezervovali zpáteční jízdenku, prokažte se stejnou e-vstupenkou během cesty zpět na letiště Heathrow.

První třída a služba rychlé tratě?
Pokud si rezervujete lístek první třídy pro Heathrow Express získáte tím možnost využít službu Fast Track Security letiště Heathrow během cesty domů:

1. Po dokončení odbavení přejděte do Fast Track části vašeho terminálu. Pokud jste na Terminále 5, jděte do sekce North Fast Track Security.
2. Pro možnost vstupu na Rychlou trať se prokažte palubním lístek a jízdenkou na první třídu Heathrow Express.
3. Získáte vstup na palubu Fast Track.

Každý pasažér musí disponovat vlastní jízdenkou do první třídy. Hosté bez jízdenky první třídy nemají vstup povolen.
Použití je jednoduché, navíc ušetříte čas přeskočením běžné bezpečnostní fronty na letišti Heathrow, které bývají dlouhé.

Důležitá informace

- Krátce po dokončení rezervace vám na e-mail bude odesláno potvrzení. Vaše e-jízdenky budou doručeny v dalším e-mailu zvlášť. Tyto jízdenky si prosím vytiskněte a vezměte s sebou. 
- Upozorňujeme: Je povinností cestujícího zjistit si jízdní řád před cestováním (zejména v případě letů s brzkým nebo pozdním příletem/odletem). V těchto hodinách může být jízdní řád omezen z důvodů údržby, apod. 
- Ve dnech státních svátků, svátků a prázdnin může být provoz Heathrow Express omezen. Dne 25. prosince Heathrow Express nejezdí. 
- Upozorňujeme: Mezi dny 24. - 28. prosince vlaky Heathrow Express nejezdí. Dne 23. prosince vlaky Heathrow Express jezdí pouze do 21:00.  

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+)
Dítě (0-15): Zdarma 

Koupit

Út, 25 čer 2024

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Co je součástí?

- Transportation from Heathrow Airport to Paddington Station.
- Free transportation for children age 15 and under.
- Plenty of luggage space.
- Free Wi-Fi onboard.
- Power sockets for charging mobile phones and devices.
- If chosen: A flexible return ticket - valid for 28 days.

Adresa

Heathrow Express

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy