Hledat vstupenky

O nás

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

3-in-1 Combo: Madame Tussauds, London Eye & Cruise

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

3 v 1 kombinace: Madame Tussauds, Londýnské oko a plavba

4.7 (734)
Od 1 764 Kč

Zvolte si nepřekonatelný kombinovaný balíček 3 v 1 pro muzeum voskových figurín Madame Tussauds, Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka. Ušetřete 20 % na vstupenkách a získejte rychlejší přístup. Navíc vám tyto flexibilní vstupenky umožní zvolit nebo změnit datum a čas své návštěvy do 24 hodin před svou návštěvou. No není to perfektní?

Rezervujte online a ušetřete na vstupenkách 20 %. Užijte si plnou flexibilitu ke změně data a času své rezervace do 24 hodin před svojí návštěvou na samoobslužném rezervačním portálu. Naplánování výletu nebylo nikdy snadnější!

Přehled

- Užijte si tři nejoblíbenější londýnské atrakce
- Rychlejší přístup s předem rezervovanými vstupenkami
- Plná flexibilita volby a změny data vaší návštěvy
- Není potřeba tisknout: naskenujte svoji vstupenku z mobilu a ihned vstupte
- Prozkoumejte slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds 
- Obdivujte město z výšky na Londýnském oku
- Plujte po Temži na říční plavbě od Londýnského oka

Co mohu očekávat?

Tři atrakce přátelské pro rodinu za poloviční cenu!
Tento kombinovaný balíček 3 v 1 obsahuje tři špičkové londýnské atrakce: Madame Tussauds, Londýnské oko a říční plavba od Londýnského oka.  

Využijte naprostou flexibilitu k naplánování výletu, které bude snadnější než kdykoli dříve.
Využít můžete možnosti si zvolit a měnit datum a čas své návštěvy Londýnského oka a říční plavby od Londýnského oka do 24 hodin před svou návštěvou muzea Madame Tussauds.

Dotkněte se hvězd v londýnském muzeu Madame Tussauds  
V tomto slavném muzeu voskových figurín si užije celá rodina plno zábavy. Poznejte britskou královskou rodinu, vyjděte si s těmi, co něco znamenají, a potřeste si rukou s vůdci světa. Interagujte s figurínami v přesvědčivých exponátech, dopřejte si zážitky s neuvěřitelnou novou výstavou k Hvězdným válkám. 

Obdivujte pohled z Londýnského oka  
Na řece Temži, přímo proti Big Benu, je nejikoničtější londýnská pozoruhodnost: Londýnské oko. Neexistuje lepší pohled na Londýn než ten ze vzduchu z výšky 134 metrů. Je to londýnská atrakce oblíbená u dětí i dospělých!

Plavba po řece Temži 
Na své 40minutové plavbě si užijete pohled na některé z nejneuvěřitelnějších londýnských pamětihodností, jakými jsou Big Ben, budova parlamentu, Katedrála sv. Pavla, most Tower Bridge, londýnský Tower a Shakespearovo divadlo Globe. S živým komentářem odborných průvodců pamětihodnosti nejen uvidíte, ale poznáte i příběhy, které za nimi stojí. Vyplouvá se od úpatí Londýnského oka.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?
Vaše e-vstupenka bude odeslána přímo na váš e-mail krátce po dokončení rezervace. Vstupenky v mobilu jsou akceptovány.

Jak to funguje?

Madame Tussauds: Datum a čas návštěvy, které si zvolíte při rezervaci, je pro vaši návštěvu Madame Tussauds a nelze měnit ani upravovat.Přijďte v den rezervace 15 minut před časem, který jste si zarezervovali.Naskenujte čárový kód z e-vstupenky u dveří 2 a zahajte svoji návštěvu.

Londýnské oko a říční plavba od Londýnského oka: Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka můžete absolvovat až 3 dny před návštěvou muzea madame Tussauds a až 90 dnů po ní. 

Pro rychlejší přístup vám doporučujeme rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Přijďte 15 minut před rezervovanými časovými intervaly. Odkaz na rezervační portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Pokud si atrakce nerezervujete předem na rezervačním portálu, vstup nemusí být v době návštěvy možný a budete si muset u pokladny pořídit vstupenku. Po návštěvě pokladny dostanete vstupenku na příští dostupný časový interval. Okamžitá dostupnost není zaručena.

Upozornění: jedna e-vstupenka opravňuje k přístupu ke všem atrakcím. Čárové kódy na vašich e-vstupenkách jsou automaticky aktualizovány při každé změně, kterou provedete přes rezervační portál, proto nepotřebujete nové e-vstupenky. Můžete svoji rezervaci změnit až 10krát a do 24 hodin před vaší zarezervovanou návštěvou u Madame Tussauds. 

Musím navštívit všechny atrakce ve stejný den?
Ne. Londýnské oko a říční plavbu od Londýnského oka můžete navštívit až 3 dny před návštěvou muzea Madame Tussauds a až 90 dnů po ní. Doporučujeme vám rezervovat si datum a čas návštěvy těchto atrakcí na rezervačním portálu. Odkaz na portál a pokyny lze nalézt na vaší e-vstupence.

Důležitá informace

- Vaše vstupenky na Londýnské oko jsou standardní vstupenky, které vám umožní předběhnout frontu u pokladny, ale ne frontu u vstupu na loď.

- V porovnání s cenami u pokladny atrakce.*

Kategorie vstupenek

Dospělý (16+) 
Dítě (3-15)
Malé dítě (0-2): Zdarma

Děti mladší než 16 let musí být v doprovodu právně plnoleté osoby (18+)

Otevírací doba

Navštivte rezervační portál.

Koupit

Po, 29 kvě 2023

Garance dorovnání ceny Garance dorovnání ceny
If you find a better price for this product within 48 hours of completing your booking, we will refund the difference in price in full.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Otevírací doba

* The London Eye and the cruise will be closed January 9-22, 2023 for annual maintenance!

Co je součástí?

- Přístup k rezervačnímu portálu pro úpravy data a času vašich návštěv

Madame Tussauds:
+ Marvel Universe 4D Cinema
+ The Champer of Horror
+ The Star Wars Experience

Adresa

3 v 1 kombinace: Madame Tussauds, Londýnské oko a plavba

Adresa
Marylebone Road London, NW1 5LR

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy