Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Similar categories

Harry Potter a prohlídka studia Warner Bros.

4.8 (14)
Od Kč 2235

Podívejte se na místo, kde byl vdechnut život filmu Harry Potter, díky prohlídce zákulisí muzea Harryho Pottera a studia Warner Bros. Dozvíte se vše, co jste vždycky chtěli vědět, a zjistíte, co se dělo v zákulisí a jak bylo těchto 8 úžasných filmů vytvořeno. Tohle si žádný fanoušek Harryho Pottera nesmí nechat ujít!

Přehled

Hlavní body:
- Vychutnejte si 7hodinový výlet do studia Harryho Pottera a Warner Bros.
- Nakoukněte do zákulisí
- Prohlédněte si skutečné kulisy a kostýmy z filmů Harry Potter
- Naskočte na Bradavický expres
- Navštivte nástupiště 9 ¾ a zapózujte si s vozíkem na zavazadla, který mizí ve zdi
- Prozkoumejte Zapovězený les
- V ceně asistent služeb zákazníkům

Co mohu očekávat?

Chtěli jste se vždy podívat do zákulisí natáčení filmu Harry Potter? Pak máte šanci odhalit všechna tajemství díky prohlídce studia filmu Harry Potter a Warner Bros.

Prohlídka zahrnuje vstupenku do londýnského studia Warner Bros., procházku zákulisím, kde uvidíte skutečné rekvizity, kostýmy a efekty, které byly použity ve filmech Harry Potter.

Jste-li opravdovým fanouškem Harryho Pottera, pak je tato prohlídka právě pro vás!

Po příjezdu do studia Warner Bros. zajistí asistent služeb zákazníkům vaše vstupenky a dovede vás do studia, kde budete následně pokračovat odděleně a užijete si osamělou procházku originálním prostředím a prohlédnete si rekvizity a kostýmy použité ve filmech o Harrym Potterovi.

Bradavický expres a nástupiště 9¾
Naskočte na Bradavický expres a zapózujte si s vozíkem na zavazadla, který mizí ve stěně nástupiště. Budete se také moci projít po připojeném vagonu a posadit se do interiéru vagonu, který byl použit k natáčení – spolu s „okny“, které demonstrují proces k vytvoření ikonických scén ve vlaku, jako je například útěk Harryho první čokoládové žáby nebo útok mozkomora.

NOVÉ: Prozkoumejte Zapovězený les
Zažijte nové vzrušující, trvalé rozšíření, které je věnováno Zapovězenému lesu.

Vstup do Zapovězeného lesa je pro studenty Bradavic přísně zakázán, ale návštěvníci prohlídky studia Warner Bros. mohou pravidla profesora Brumbála porušit a sledovat stopy Harryho, Rona a Hermiony hluboko v zemi Zapovězeného lesa.

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení vaší rezervace obdržíte e-mail s e-vstupenkou. Stačí vstupenku vytisknout a přinést si ji s sebou na prohlídku.

Kde prohlídka začíná?
Prohlídka začíná v Evans Evans Tours ve Vauxhall Bridge, Victoria Coach Station. Buďte prosím přítomni 15 minut před začátkem prohlídky.

Kde prohlídka končí?
Prohlídka končí na Victoria Train Station.

Jak dlouho prohlídka trvá?
Prohlídka trvá 6 a půl hodiny včetně přesunu do/z Londýna. Samotná prohlídka studia Warner Bros. bude trvat mezi 2 a půl až 3 hodinami.

Důležitá informace

- Nejedná se o prohlídku s průvodcem. Cena zahrnuje zpáteční cestu autobusem a vstup do muzea Harryho Pottera a prohlídku londýnského studia Warner Bros. – samostatnou prohlídku.

Kategorie vstupenek

Dětské vstupenky jsou k dispozici pro děti ve věku od 3 do 15 let. Děti ve věku 0 až 2 roky mají v doprovodu dospělého se zaplacenou vstupenkou vstup zdarma.

Otevírací doba

Odjezdy z Londýna v 8:45, 10:30 a 13:00

Fantastické: 4.8

Kupujte

úte, 11 pro 2018

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Tisknutelný kupón

Ušetřete čas – nestůjte ve frontě

Doba trvání: 7 hours

Co je součástí?

Prohlídka zahrnuje vstupenku do londýnského studia Warner Bros., procházku zákulisím, kde uvidíte skutečné rekvizity, kostýmy a efekty, které byly použity ve filmech Harry Potter.

Jste-li pravým fanouškem Harryho Pottera, tato prohlídka je právě pro vás!

Otevírací doba

Odjezdy z Londýna v 8:45, 10:30 a 13:00

Adresa

Harry Potter & Warner Bros. Studio Tour

258 Vauxhall Bridge Road, London